Video Sources 159 Views

  • SERVER US HD
Lodowy szlak 2021 film online

Lodowy szlak 2021 film online

Ta misja jest na cienkim lodzie.Jun. 24, 2021United States109 Min.PG-13
Twoja ocena 0
8 1 Głos

Streszczenie

Lodowy Szlak 2021 („The Ice Road”) to amerykański film akcji z 2021 roku w reżyserii Jonathana Hensaleigha. Główne role w filmie zagrali Liam Neeson, Laurence Fishburne, Amber Midthunder i inni.

Akcja filmu toczy się w Kanadzie, gdzie grupa górników zostaje uwięziona w kopalni diamentów po eksplozji. Jedynym sposobem na ich uratowanie jest przetransportowanie specjalnego sprzętu medycznego na miejsce wypadku, aby wydobyć poszkodowanych. Jednakże, jedyną drogą dojazdową jest lodowy szlak po zamarzniętym Oceanie Arktycznym, co jest bardzo niebezpieczne i trudne do pokonania.

Neeson wciela się w postać kierowcy ciężarówki, który zostaje zatrudniony do przeprowadzenia transportu sprzętu medycznego przez lodowy szlak. Razem z nim na wyprawę wyruszają inni kierowcy, w tym brat jednego z uwięzionych górników.

Film przesiąknięty jest napięciem i akcją, w której bohaterowie muszą zmagać się nie tylko z lodowymi warunkami, ale także z sabotażami i próbami zablokowania szlaku przez konkurencyjne firmy. Ostatecznie, główni bohaterowie muszą walczyć o przetrwanie i osiągnięcie celu, aby uratować życie uwięzionych górników.

Lodowy Szlak 2021 to film z dynamiczną akcją i widowiskowymi scenami pościgów na lodzie. Jednocześnie porusza też kwestię bezpieczeństwa pracy w kopalniach oraz solidarności między pracownikami.

Lodowy szlak to nie tylko akcja

W filmie „Lodowy Szlak” ważną rolę odgrywa nie tylko akcja, ale także relacje między bohaterami. Kierowcy ciężarówek, którzy wyruszają na wyprawę przez lodowy szlak, muszą polegać na sobie nawzajem, aby osiągnąć swój cel. Ich przyjaźń i wzajemne wsparcie są kluczowe w tak ekstremalnych warunkach. Również relacje między górnikami uwięzionymi w kopalni są ważnym elementem filmu. Ich walka o przetrwanie i wiara w to, że ktoś ich uratuje, dodają filmowi dramaturgii.

Film „Lodowy Szlak” porusza także problematykę związana z eksploatacją surowców naturalnych oraz ich wpływem na środowisko. Przemysł wydobywczy często wiąże się z ogromnymi kosztami dla natury i ekosystemów. W filmie widzimy, że wydobycie diamentów prowadzi do eksplozji, która zagraża życiu ludzi i środowisku naturalnemu. Bohaterowie muszą walczyć nie tylko z naturą, ale także z innymi firmami, które są gotowe zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel.

„Lodowy Szlak” to film, który skłania do refleksji nad wartościami takimi jak przyjaźń, solidarność i walka o przetrwanie. Jednocześnie pokazuje, że wydobycie surowców naturalnych nie zawsze musi iść w parze z ochroną środowiska i bezpieczeństwem pracowników. Film jest pełen dynamicznej akcji, widowiskowych scen na lodzie i emocjonującej muzyki, co sprawia, że jest to pozycja godna polecenia dla miłośników kina akcji i dramatu. zerknijcie jeszcze na oceny krytyków i miłego seansu Filmweb

Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Lodowy szlak 2021 film online
Original title The Ice Road
IMDb Rating 5.6 42,885 votes
TMDb Rating 6.956 1,417 votes

Reżyser

Obsada

Liam Neeson isMike McCann
Mike McCann
Marcus Thomas isGurty McCann
Gurty McCann
Laurence Fishburne isJim Goldenrod
Jim Goldenrod
Holt McCallany isRené Lampard
René Lampard
Matt McCoy isGM George Sickle
GM George Sickle
Martin Sensmeier isCody Mantooth
Cody Mantooth
Matt Salinger isCEO Thomason
CEO Thomason
BJ Verot isWashington
Washington
Bradley Sawatzky isVP Operations Jack Tager
VP Operations Jack Tager

Podobne Tytuły

War of the Dead (2011) film online
Muppet Treasure Island (1996) film online
Uniwersalny Żołnierz: Dzień Odrodzenia (2012) film online
Niebezpieczna Metoda (2011) film online
Desperatki (1996) film online
Teren prywatny (2001) film online
Dorwać małego (1995) film online
Niesamowity Spider-Man (2012) film online
Grzeszna miłość (2001) film online
Star Kid (1997) film online
Avengers: Wojna Bez Granic (2018) film online
Śniegi Wojny (2012) film online

Komentarze

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published