Video Sources 32 Views

  • SERVER US HD
Nie opuszczaj mnie (2022) film online

Nie opuszczaj mnie (2022) film online

Jun. 13, 2022United States109 Min.R
Twoja ocena 0
9 1 Głos

Streszczenie

Szczegółowa Recenzja : Nie opuszczaj mnie (2022) film online

Nie opuszczaj mnie (2022) film online- W istocie czym jest nasze człowieczeństwo, jakie zagrożenia niesie rozwój medycyny. Czy miłosny trójkąt może wzniecić prawdziwe uczucie – Takie o to pytania zostają zadane w tej produkcji wyreżyserowanej przez Marka Romanka. Nie opuszczaj mnie to ekranizacja powieści która nosi taki sam tytuł. Stworzona przez pisarza pochodzenia Japońskiego Kazuo Ishiguro. Powieść ta bardzo doceniona przez krytyków oraz czytelników w roku 2010. I wkońcu doczekaliśmy się jej ekranizacji.

Już pierwsza scena wydaje sie ujmująca i napędza specyficzny klimat całej opowieśći filmu. Młoda kobieta Kathy która stoi za przeszkloną szpitalną szybą. machając żegna się z Tommym. Mężczyzną leżącym na stole operacyjnym. I taka sytuacja nabiera głębszego przekazu. Gdy słyszymy słowa dziewczyny która jest narratorką filmowych wydarzeń. Słowa o tym, że czasem jest nam pisane umierać przedwcześnie. Będąc młodym po to tylko aby przedłużyć czyjeś życie. Wprawdzie scena pierwsza jest jedną z ostatnich. Dlatego, że kolejne sceny są retrospekcjami. Wspomnieniami Kathy. Która w sposób przejmujący opowiada to. Jak wygląda życie osób naznaczonych bólem, strachem i świadomością tego że życie jej i podobnych osób ma niestety swój koniec. Wielce udanym zabiegiem tej produkcji jest wprowadzenie postaci narratorki która komentuje tą szarą rzeczywistość. Emocjonalny przekaz połączony z sentymentalną muzyką. W której dominują ballady. Nadają całości kształtu.

Główna Akcja:

Główna akcja skupia się wokół postaci Kathy, Ruth i Tommy’ego. Z początku śledzimy ich dzieciństwo które spędzili w szkole która była z pensjonatem. Surowa i elitarna. Wzloty i upadki i okres nauki a w szczególności pierwsze miłości konstytuują ich życie. Najlepiej wypada jednak wątek w którym tworzyli miłosny trójkąt wspomnianej trójki bohaterów. Relacje a także związki które prowadzą do wielu dramatycznych sytuacji, które bardzo przyciągają czasem wzbudzając nawet podziw. a wywołują to dialogi które są bardzo poruszające i niespieszące się tempo narracji.

Aktorstwo:

W Nie opuszczaj mnie (2022) film online Aktorstwo Kathy (Carey Mulligan), Ruth (Keiry Knightley) i  Tomm;ego (Andrew Garfielda) jest jednym z mocniejszych stron tej ekranizacji. Przekonywujący młodzi a także zdolni na tyle abyśmy sobie nie zadawali pytań które dotyczą niektórych wątpliwości. pojawiąjących się w warstwie Scenariusza. W pewnym momencie nasi bohaterowie żyją ze świadomością wyroku. Nie próbują się przeciwstawiać swojemu losowi. Romaniak umiejętnie zbudował klimat rozważań bohaterów. Jego produkcja co najmniej jest udana. I jest bardzo wartościowa potrafi zagrać na emocjach i skłania do refleksji. cała recenzja tutaj

Gdzie obejrzeć w 2022 roku: Nie opuszczaj mnie (2022) film online

Cały film obejrzysz dzięki naszej stronie Filmex. Na naszej stronie nie ma wymogu rejestracji jedynie na podstronie naszego partnera wymagana jest szybka rejestracja. Po rejestracji uzyskujesz dostęp do źródeł filmu. Czas na Seans Zapraszamy

Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Nie opuszczaj mnie (2022) film online
Original title Don't Make Me Go
IMDb Rating 6.3 222 votes
TMDb Rating 6.3 8 votes

Podobne Tytuły

SAS: Zamach w Eurotunelu (2021) film online
First Love (2022) film online
Stillwater (2021) film online
Gladiator (2000) film online
Komisarz Maigret (2022) film online
Wszyscy święci New Jersey (2021) film online
Space Sweepers (2021) film online
Winni (2021) film online
Moja przyjaciółka Anne Frank (2021) film online
Człowiek z blizną (1983) film online
Pasja (2004) film online
Śmierć Zygielbojma (2021) film online

Komentarze

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published