Video Sources 104 Views

  • SERVER US HD
Top Gun: Maverick (2022)

Top Gun: Maverick (2022)

Poczuj potrzebę... Potrzebę szybkości.May. 24, 2022United States131 Min.PG-13
Twoja ocena 0
6 1 Głos

Streszczenie

Top Gun: Maverick (2022) to sequel kultowego filmu z 1986 roku, który przyniósł wiele emocji i podniety widzom na całym świecie. Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski, a główne role ponownie odgrywają Tom Cruise jako Pete „Maverick” Mitchell oraz Val Kilmer jako Tom „Iceman” Kazansky. Film miał swoją premierę w 2022 roku.

Fabuła filmu skupia się na dalszych losach Pete’a „Mavericka” Mitchella, który teraz jest doświadczonym instruktorem w lotniczej szkole marynarki wojennej. Jednak mimo upływu lat, jego reputacja jako nieustraszony pilota i uwielbiany przez swoich podwładnych instruktor wciąż pozostaje niezmieniona. W trakcie szkolenia, Maverick ma szansę pokazać swoje umiejętności w walce z najnowszymi technologiami lotniczymi, które stają się coraz bardziej zaawansowane.

W międzyczasie, Maverick nawiązuje bliskie relacje z synem swojego zmarłego przyjaciela, Bradleyem Bradshawem (Glen Powell), który jest również pilotem w marynarce wojennej. Maverick stara się przekazać swoje doświadczenie i wiedzę młodemu pilotowi, ale jednocześnie musi zmagać się ze swoimi własnymi demonami przeszłości.

Obejrzyj już teraz

W trakcie szkolenia Maverick spotyka również swoją dawną miłość, Charlotte „Charlie” Blackwood (Jennifer Connelly), która jest teraz cywilnym konsultantem marynarki wojennej. Między nimi rodzi się ponownie uczucie, ale jednocześnie oboje muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu i wyborem, którego dokonali w przeszłości.

Top Gun: Maverick (2022) to film, który oferuje nie tylko spektakularne widowisko lotnicze, ale również emocjonalne wątki związane z przyjaźnią, miłością, lojalnością i poświęceniem. Fabuła filmu jest niesamowicie dynamiczna i wciągająca, a sceneria, która skupia się na pięknych krajobrazach Kalifornii, przyciąga uwagę widza.

Reżyser Joseph Kosinski bardzo dobrze wykorzystał technologie filmowe, które pozwoliły mu na stworzenie wspaniałych sekwencji lotniczych, które wprost zapierają dech w piersiach. Film jest również wzbogacony o wspaniałą muzykę, której autorami są Harold Faltermeyer oraz Hans Zimmer.

Ogólnie rzecz biorąc, to film, który oferuje nie tylko wspaniałe lotnicze akrobacje, ale również emocjonalną i wciągającą fabułę. Tom Cruise wciela się w swoją kultową rolę ze znakomitym vwyczuciem, a obsada

Film „Top Gun: Maverick” jest nie tylko sequelem kultowej produkcji z lat osiemdziesiątych, ale również stanowi hołd dla marynarki wojennej USA oraz jej pilotów, którzy odgrywają ważną rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa na całym świecie. Film ukazuje w pełni, jakie wyzwania i ryzyka stoją przed pilotami wojskowymi, jak również ich bliskimi, którzy zawsze muszą czekać w niepewności, czy ich ukochani powrócą cało z misji.

Top Gun: Maverick (2022)

Fabuła filmu jest niesamowicie emocjonalna, gdyż skupia się nie tylko na heroicznych wyczynach pilotów, ale również na ich życiu prywatnym, związkach międzyludzkich oraz osobistych dylematach. „Top Gun: Maverick” porusza także temat zmian technologicznych w lotnictwie i wyzwania, jakie stawiają przed pilotami nowoczesne samoloty oraz systemy obrony przeciwrakietowej.

Obsada filmu składa się z doświadczonych aktorów oraz młodych talentów, którzy zapewniają doskonałą chemię i autentyczność w grze. Warto również podkreślić, że w filmie pojawiają się postacie z oryginalnego „Top Gun”, takie jak Val Kilmer, który wciela się w postać Toma „Icemana” Kazansky’ego, co na pewno zadowoli fanów oryginału.

„Top Gun: Maverick” to film, który nie tylko bawi i zachwyca, ale również przekazuje ważne wartości, takie jak przyjaźń, lojalność i poświęcenie. Jest to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom kina akcji oraz miłośnikom lotnictwa i militariów. Podsumowując, „Top Gun: Maverick” to pełna emocji i napięcia produkcja, która z pewnością zrobi wrażenie na widzach. Oceny filmweb

Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Top Gun: Maverick (2022)
Original title Top Gun: Maverick
IMDb Rating 8.3 534,618 votes
TMDb Rating 8.309 6,153 votes

Reżyser

Obsada

Tom Cruise isCapt. Pete 'Maverick' Mitchell
Capt. Pete 'Maverick' Mitchell
Miles Teller isLt. Bradley 'Rooster' Bradshaw
Lt. Bradley 'Rooster' Bradshaw
Jennifer Connelly isPenny Benjamin
Penny Benjamin
Jon Hamm isAdm. Beau 'Cyclone' Simpson
Adm. Beau 'Cyclone' Simpson
Glen Powell isLt. Jake 'Hangman' Seresin
Lt. Jake 'Hangman' Seresin
Ed Harris isRadm. Chester 'Hammer' Cain
Radm. Chester 'Hammer' Cain
Val Kilmer isAdm. Tom 'Iceman' Kazansky
Adm. Tom 'Iceman' Kazansky
Lewis Pullman isLt. Robert 'Bob' Floyd
Lt. Robert 'Bob' Floyd
Charles Parnell isAdm. Solomon 'Warlock' Bates
Adm. Solomon 'Warlock' Bates
Bashir Salahuddin isWo-1. Bernie 'Hondo' Coleman
Wo-1. Bernie 'Hondo' Coleman

Podobne Tytuły

Bodyguard i żona zawodowca (2021) film online
The Greening of Whitney Brown (2011) film online
Gatunek (1995) film online
Gang Story (2011) film online
Miejski obłęd (1997) film online
Szybcy i Wściekli 9 online
Wtajemniczenie (1996) film online
Ghost in the Shell (1995) film online
써니 (2011) film online
Stracone święta (2011) film online
Nieobliczalni 2 (2022) film online
Poradnik Pozytywnego Myślenia (2012) film online

Komentarze

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published