The Last of Us

The Last of Us

Jan. 15, 2023
Twoja ocena 0
5 1 Głos

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 15, 2023

Creator

Obsada

Pedro Pascal isJoel Miller
Joel Miller
Bella Ramsey isEllie Williams
Ellie Williams

Video trailer

Streszczenie

The Last of Us to amerykański serial dramatyczny oparty na popularnej grze wideo o tym samym tytule, stworzonej przez studio Naughty Dog. Akcja serialu rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, gdzie większość ludzkości została zarażona przez wirusa, który przemienia ludzi w krwiożercze zombie-like stwory zwane „Zarażonymi”.

Serial skupia się na losach Joela, niegdyś bezwzględnego przemytnika, który zostaje zatrudniony do przewiezienia Ellie, młodej dziewczyny, która może posiadać antyciała przeciwko wirusowi, do laboratorium poza miastem. W trakcie podróży obaj nawiązują silną więź, stając się dla siebie rodzajem rodziny w okrutnym świecie.

Podczas swojej wędrówki Joel i Ellie spotykają wiele niebezpieczeństw i muszą zmagać się z różnymi problemami, w tym z innymi ludźmi, którzy są zdolni do zdrady i okrucieństwa w celu przetrwania. Serial podejmuje tematy takie jak miłość, przyjaźń, poświęcenie, przemoc, ludzką naturę i moralność w kontekście walki o przetrwanie w ekstremalnych warunkach.

„The Last of Us” to brutalny i emocjonalny serial, który ukazuje, jaką cenę płaci ludzkość za swoje błędy i jak trudno jest zachować swoje człowieczeństwo w sytuacji skrajnego zagrożenia.

The Last of Us i ciągłe zmagania o przetrwanie

The Last of Us to serial, który w mroczny sposób przedstawia postapokaliptyczny świat, w którym ludzkość jest skazana na walkę o przetrwanie. W świecie, w którym zarażenie grozi na każdym kroku, a resztki ludzkości walczą o przetrwanie, główni bohaterowie muszą nie tylko zmagać się z niebezpieczeństwami związanymi z atakami zarażonych, ale również z ludzką naturą i moralnością.

Serial porusza szereg ważnych kwestii, takich jak miłość, przyjaźń, poświęcenie i samotność. Joel i Ellie muszą nauczyć się zaufać sobie nawzajem i zrobić wszystko, co w ich mocy, aby przetrwać w brutalnym świecie, w którym każda decyzja ma znaczenie. Ich relacja przemija od nieufności i nieporozumień, aż po wzajemną miłość i lojalność, co dodaje emocjonalnej głębi historii.

Serial przedstawia również złożone postaci drugoplanowe, których motywacje i cele często są niejasne lub sprzeczne. Ich działania często prowadzą do tragedii, co wprowadza element nieprzewidywalności do historii i zmusza widzów do zadawania sobie trudnych pytań na temat ludzkiej natury i moralności.

Podsumowując, The Last of Us to poruszający, emocjonalny i mroczny serial, który ukazuje ludzką naturę w ekstremalnych warunkach i pokazuje, jak trudno jest zachować swoje człowieczeństwo, gdy życie staje się walką o przetrwanie. oceny tutaj

The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
Original title The Last of Us
TMDb Rating 8.793 2,668 votes
First air date Jan. 15, 2023
Last air date Mar. 12, 2023
Seasons 1
Episodes 9
Average Duration 59 minutes

Podobne Tytuły

Life After Life
Doom Patrol
The Mandalorian
Cobra Kai
Magicy
Ozark
Tom Clancy’s Jack Ryan
Miasto jest nasze
Remarriage & Desires
Poza czasem
Arcane
Lista śmierci

Komentarze

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published